Zwrot, wymiana

ZWROTY

czas na zwrot: 100 dni

adres do zwrotu:
ARKON SP. Z O.O. (FABRYKACEN.PL)
Magazyn Warszawa No Limit
ul. Księżnej Anny 4
03-866 Warszawa

Polska

ZASADY ZWROTU/WYMIANY TOWARU W SKLEPIE FABRYKACEN.PL

1) Paczkę w terminie 100 dni należy odesłać na w/w adres.

2) Do paczki z butami należy dołączyć dowód zakupu w postaci faktury oraz wypełniony formularz. Dostępny pod linkiem: FORMULARZ ZWROTU/WYMIANY

3) Towar winien być nowy, nienoszący śladów użytkowania, zabrudzeń oraz posiadać komplet oryginalnych ometkowań.

4) Przesyłkę należy zabezpieczyć na okres transportu (nie oklejać bezpośrednio opakowania produktu).

5) Zwrot środków lub wysyłka obuwia na wymianę odbywa się w ciągu 3-5 dni roboczych od dostarczenia towaru (maksymalny termin przewidziany w ustawie to 14 dni).

6) Prosimy zaznaczyć znakiem ‘X’ odpowiednie pole na formularzu zwrotu dołączonym do paczki z zamówieniem (zwrot lub wymiana).

7) Nie przyjmujemy paczek nadanych przez klienta zwracającego towar, w opcji ‘za pobraniem’.

8) Klient we własnym zakresie ponosi koszty związane z odsyłką towaru do sklepu.

9) Sklep dokonuje zwrotu wszystkich dokonanych przez Konsumenta płatności za towar oraz kwoty przesyłki z zamówienia w kwocie równej najtańszego sposobu dostawy na dzień złożenia zamówienia, przy użyciu takiego samego sposobu zapłaty, jakiego użył Klient, chyba że Konsument wyraźnie zgodził się na inny sposób zwrotu, który nie wiąże się z żadnymi kosztami.

WYMIANY

1) Wszystkie zakupione w Sklepie Internetowym Towary, na życzenie Klienta podlegają wymianie na inny, w terminie 100 dni od daty otrzymania Towaru, który ma być wymieniony.

2) Klient może dokonać wymiany zamówionego Towaru, na taki sam w innym rozmiarze, bądź inny, ponosząc koszty odesłania nieużywanego towaru, w żaden sposób uszkodzonego, w oryginalnym i niezniszczonym opakowaniu na adres Sklepu Internetowego.

3) Klient proszony jest o wcześniejsze potwierdzenie drogą mailową czy w ofercie Sklepu Internetowego znajduje się oczekiwany przez Niego rozmiar. W przypadku dostępności towaru, Fabryka Cen dołoży wszelkich starań, by towar wymienić możliwie jak najszybciej. W sytuacji, gdy wymiana będzie niemożliwa (np. z powodu wyczerpania zapasów), Fabryka Cen zaoferuje do wyboru inny dostępny produkt, lub zwróci pieniądze przelewem na wskazane konto.

x

Korzystając z witryny bez zmiany ustawień przeglądarki wyrażasz zgodę na użycie plików cookies. W każdej chwili możesz zmienić ustawienia przeglądarki decydujące o ich zapisywaniu.
Kliknij, aby dowiedzieć się więcej o Polityce Cookies

Zamknij